The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Wojskowy Dzień Szkoleniowy

23 września 2022

W dniu 21.09.2022r.  kadeci IV klasy programu CWKM, klasy I OPW oraz pozostałych klas mundurowych po raz pierwszy w tym roku szkolnym uczestniczyli w szkoleniu  wojskowym w ramach Wojskowego Dnia Szkoleniowego. Zajęcia odbyły się na terenie szkoły. Pod okiem instruktorów z jednostki wojskowej kadeci ćwiczyli elementy musztry indywidualnej i zespołowej, udzielanie pierwszej pomocy na polu walki oraz zapoznali się z wyposażeniem medycznym będącym na wyposażeniu żołnierzy.

Następnym elementem szkolenia dla kadetów z klasy IV była nauka składania i rozkładania broni Beryl wz. 96,  oraz zapoznanie i nauka zakładania wyposażenia OPBMR będącego na wyposażeniu żołnierza

Dzięki bardzo profesjonalnemu zaangażowaniu instruktorów z jednostki zajęcia przebiegły bardzo sprawnie i bezpiecznie.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Odsłony dziś: 2037
Wszystkie odsłony: 4519417

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.