ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Spotkanie z rodzicami

24 września 2022

W dniu 21 września br. odbyło się spotkanie dyrekcji szkoły, wychowawców i nauczycieli z rodzicami klas pierwszych technikum i branżowej szkoły I stopnia. Dyrektor szkoły p. Jolanta Babik serdecznie powitała rodziców składając podziękowania za liczne przybycie, a następnie przekazała informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa podczas pobytu uczniów w szkole, konieczności monitorowania frekwencji i ocen, a także zapoznała z kalendarzem ważnych uroczystości szkolnych m.in. ślubowaniem klas I oraz obchodami Święta Niepodległości połączonymi ze ślubowaniem klas mundurowych.

Następnie wicedyrektor p. Renata Korczak poinformowała o zasadach przeprowadzania egzaminów maturalnych i zawodowych w technikum, natomiast kierownik szkolenia praktycznego p. Jolanta Bień przekazała rodzicom najważniejsze informacje na temat kształcenia teoretycznego i praktycznego w branżowej szkole I stopnia oraz omówiła praktyki zawodowe odbywane przez uczniów technikum.

Po ogólnym spotkaniu rodzice udali się z wychowawcami do sal lekcyjnych, gdzie zostali zapoznani m.in. z podstawowymi dokumentami regulującymi pracę szkoły, wewnątrzszkolnym ocenianiem, programem nauczania przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie, zasadami rozliczania frekwencji i innymi ważnymi sprawami organizacyjnymi.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
954283
Wizyty dziś: 344
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 14827
Wizyty w tym roku: 181708
Wszystkie wizyty: 954283
Odsłony dziś: 803
Wszystkie odsłony: 5378245
Użytkownicy on-line: 6
Plan szkoły

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl