ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

„Kurs ECDL” w ramach projektu „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego”

27 września 2022

W dniu 23 września 2022r. grupa 17 uczniów Technikum z klasy IVTI  wzięła  udział w szkoleniu „Kurs ECDL”. Szkolenie odbyło się w ramach projektu „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

ECDL to międzynarodowe certyfikaty umiejętności komputerowych, które na podobieństwo certyfikatów językowych  poświadczają kompetencje do obsługi programów komputerowych oraz znajomość pojęć związanych z technologią informacyjną.

Uczniowie uczestnicząc w szkoleniu mogli uporządkować wiedzę  z zakresu technologii informacyjnej oraz potwierdzić posiadane umiejętności z zakresu obsługi komputera oraz najważniejszych programów komputerowych przystępując do egzaminu.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
789165
Wizyty dziś: 7
Wizyty wczoraj: 647
Wizyty w tym miesiącu: 16590
Wizyty w tym roku: 16590
Wszystkie wizyty: 789165
Odsłony dziś: 10
Wszystkie odsłony: 4519461
Użytkownicy on-line: 6

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content