ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Zajęcia z przedstawicielem Wojskowego Centrum Rekrutacji z Radomia

28 września 2022

W dniu 28.09.2022r. odbyły się zajęcia dla kadetów klasy IV z przedstawicielem Wojskowego Centrum Rekrutacji z Radomia – Panem por. Snopczyńskim.

Podczas dwugodzinnych zajęć kadeci dowiedzieli się o uwarunkowaniach prawnych związanych z obecną służbą wojskową. Została im przedstawiona również nowa ustawa ,,O obronie Ojczyzny” regulująca  wszelkie kwestie związane z powoływaniem, szkoleniem do służby wojskowej zarówno zasadniczej jak i zawodowej.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
789196
Wizyty dziś: 38
Wizyty wczoraj: 647
Wizyty w tym miesiącu: 16621
Wizyty w tym roku: 16621
Wszystkie wizyty: 789196
Odsłony dziś: 79
Wszystkie odsłony: 4519530
Użytkownicy on-line: 3

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content