ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Konkurs BHP „Bezpiecznie od startu”

2 października 2022

W dniu 28.09.2022r odbył się regionalny etap XX Edycji Ogólnopolskiego  Konkursu Wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów Szkół Branżowych. Uczestnicy musieli zmierzyć się z częścią praktyczną oraz etapem ustnym, który polegał na udzieleniu poprawnych odpowiedzi na 10 pytań dotyczących swojego zawodu. Organizatorem przedsięwzięcia była Izba Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Radomiu.  Reprezentanci naszej szkoły poradzili sobie znakomicie i zajęli czołowe miejsca w konkursie.

I miejsce:   Rosłoniec Sebastian z klasy III A

II miejsce:   Szczęsny Tomasz z klasy III A

III miejsce:  Różyc Bartosz   klasy II B

 

Dwóch najlepszych awansowało do Finału Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy „Bezpiecznie od startu”, który odbędzie się 20 października w Warszawie.

Gratulujemy i trzymamy kciuki podczas finału.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
789152
Wizyty dziś: 641
Wizyty wczoraj: 947
Wizyty w tym miesiącu: 16577
Wizyty w tym roku: 16577
Wszystkie wizyty: 789152
Odsłony dziś: 2032
Wszystkie odsłony: 4519412
Użytkownicy on-line: 2

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content