Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Dzień Zdrowej Żywności – trzy odsłony zdrowych sałatek

5 października 2022

We wtorek 4 października w szkole odbył się Dzień Zdrowej Żywności. Uczniowie klasy 2 TŻ pod opieką nauczycieli przygotowali trzy zestawy zdrowych sałatek, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów podczas długiej przerwy.

Zdrowe warzywa i owoce są podstawą piramidy żywieniowej i dostarczają naszemu organizmowi niezbędne witaminy i składniki mineralne potrzebne do zachowania zdrowia. Właśnie dlatego powinniśmy jeść je praktycznie w każdym posiłku podczas dnia.

Przygotowanie i regularne spożywanie sałatek bogatych w te składniki pozwala zaspokoić dzienne zapotrzebowanie dla naszego organizmu na te składniki. Dlatego uczniowie drugiej klasy gastronomicznej zachęcili tego dnia społeczność szkolną do spróbowania ich własnego wyrobu w postaci trzech różnych smaków: gyros, greckiej i makaronowej.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i już teraz zapraszamy w przyszłym miesiącu na kolejną odsłonę Dnia Zdrowej Żywności w naszej szkole.

Tematem kolejnego dnia zdrowej żywności będą inne zdrowe produkty o których dowiedzieć się będzie można już niedługo.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1082641
Wizyty dziś: 527
Wizyty wczoraj: 574
Wizyty w tym miesiącu: 8528
Wizyty w tym roku: 113849
Wszystkie wizyty: 1082641
Odsłony dziś: 12440
Wszystkie odsłony: 8540263
Użytkownicy on-line: 8

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl