Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Wygraliśmy grę turystyczną „Szlakiem historii Białobrzegów i okolicy”

9 października 2022

W piątek 9 września br. wzięliśmy udział w grze terenowej i Imprezie na Orientację „Szlakiem historii Białobrzegów i okolicy”. Zadanie realizowane było w ramach projektu pt. „Odkrywaj dziedzictwo Ziemi Białobrzeskiej”. Do udziału w marszach na orientację wystawiono 72 drużyny z wszystkich szkół z terenu naszej gminy (w sumie było ponad 200 uczestników).

W kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych nie mieliśmy sobie równych – całe podium należało do nas.

A oto zwycięzcy:

       I miejsce – Franciszek Klimek, Jan Rąbkowski i Bartłomiej Wlazły z klasy III TI

       II miejsce – Wiktoria Witkowska i Dawid Grzybkowski z klasy IV TIg

       III miejsce – Jakub Śliż i Jakub Krzysztoszek z klasy I TI

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu odbyło się w dniu 5 października w Centrum Kultury ”Białe Brzegi”. Nasi laureaci odebrali puchar i nagrody z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi – pana Adama Bolka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1025153
Wizyty dziś: 473
Wizyty wczoraj: 539
Wizyty w tym miesiącu: 8661
Wizyty w tym roku: 56361
Wszystkie wizyty: 1025153
Odsłony dziś: 1482
Wszystkie odsłony: 7733512
Użytkownicy on-line: 8

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl