ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

III miejsca w „Młodzieżowych Mistrzostwach Formacji Mundurowych”

10 października 2022

W dniu 7 października 2022 roku, Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu wraz z XI Liceum Ogólnokształcącym w Radomiu, była organizatorem „Młodzieżowych Mistrzostw Formacji Mundurowych”. Celem mistrzostw jest upowszechnianie współzawodnictwa sportowo-obronnego oraz integrowanie szkół prowadzących klasy mundurowe. Zadaniem uczestników zawodów było jak najszybsze pokonanie, typowego dla policji, toru przeszkód. Drużynę Naszej szkoły reprezentowali: Zofia Lament, Kacper Maciocha, Wyleżyński Krystian z klasy 1 TLp, Fołtyn Mateusz z klasy 3 TLp oraz Julia Wójcik i Aleksandra Karolewska z klasy 4 TLHp.

Mistrzostwa okazały się dla nas bardzo udane. Uczniowie przywieźli puchary i medale za zajęcie III miejsca zespołowo i III miejsca w konkurencji kobiet. Gratulacje finalistom składali min.: przedstawiciel Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu oraz Dyrektor XI Liceum Ogólnokształcącego.
Nasz wynik, to dobra prognoza przed ogólnopolskimi turniejami klas policyjnych!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
867251
Wizyty dziś: 171
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 5174
Wizyty w tym roku: 94676
Wszystkie wizyty: 867251
Odsłony dziś: 540
Wszystkie odsłony: 4930602
Użytkownicy on-line: 7

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl