Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Klasowy turniej piłki nożnej o Puchar Przechodni Dyrektora ZSP

12 października 2022

W dniu 7.10.2022r. w naszej szkole na boisku Orlik odbył się klasowy turniej piłki nożnej o Puchar Przechodni Dyrektora ZSP. Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. 131 uczniów w 19 drużynach klasowych, rywalizowało systemem pucharowym (przegrywający odpada).  Mecze były zacięte i wyrównane. Czasami o wyłonieniu zwycięzcy decydowały rzuty karne. Rywalizację wygrała  klasa IV TIg, drugie miejsce zajęła klasa IV TLHp, trzecie IV TELg.

 Zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1062743
Wizyty dziś: 117
Wizyty wczoraj: 614
Wizyty w tym miesiącu: 7316
Wizyty w tym roku: 93951
Wszystkie wizyty: 1062743
Odsłony dziś: 1508
Wszystkie odsłony: 8098475
Użytkownicy on-line: 7

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl