ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Ogólnopolski Finał Konkursu „Bezpiecznie od startu”

24 października 2022

W dniu 20.10.2022r. uczniowie Szkoły Branżowej Sebastian Rosłoniec i Tomasz Szczęsny z klasy IIIA reprezentowali Izbę Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Radomiu w ogólnopolskim finale konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów rzemiosła pod nazwa „Bezpiecznie od startu”. Była to jubileuszowa XX edycja konkursu zorganizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy i Związek Rzemiosła Polskiego.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu podstawowych przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad bhp wśród uczniów zawodu w rzemiośle. Adresatami konkursu są młodociani pracownicy zatrudnieni w celu przygotowania zawodowego w zakładach rzemieślniczych oraz uczniowie odbywający praktykę u rzemieślników.

40 finalistów reprezentujących 20 izb rzemieślniczych rozwiązywało test zawierający kilkadziesiąt pytań z bhp przewidzianego w programach nauki, a także tematyki szkolenia podstawowego z zakresu prawa pracy, technicznego bezpieczeństwa pracy, ergonomii, psychologii pracy, ppoż. oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.

Zwieńczeniem finału był okazały tort wykonany przez jednego z warszawskich cukierników z okazji jubileuszowej XX edycji konkursu.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
867296
Wizyty dziś: 216
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 5219
Wizyty w tym roku: 94721
Wszystkie wizyty: 867296
Odsłony dziś: 728
Wszystkie odsłony: 4930790
Użytkownicy on-line: 5

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl