ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Akcja „Mundurowa pamięć”

27 października 2022

Zbliża się 1 listopada, dzień w którym obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. To wyjątkowy czas, w którym wracamy myślami do przeszłości, by w chwilach zadumy i wspomnień przywołać sylwetki tych, co odeszli. W tym wyjątkowym czasie klasa mundurowa 3 TLW pod opieką  pana Artura Ośki wzięła udział w akcji „Mundurowa Pamięć”. Uczniowie odwiedzili mogiły Poległych za wolność Ojczyzny. Uporządkowali nagrobki, zapalili znicze oraz uczcili ich pamięć chwilą ciszy i krótką modlitwą. Swoją postawą potwierdzili umiłowanie Ojczyzny oraz przywiązanie do tradycji narodowych. Pamięć o polskich bohaterach i ich dokonaniach przetrwa w kolejnych pokoleniach Polaków.

Nie zapominajmy o polskich bohaterach, o okazaniu szacunku tym, którzy oddali życie w imię najwyższych wartości, jakimi są pokój, sprawiedliwość, wolność i godność człowieka.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
867312
Wizyty dziś: 232
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 5235
Wizyty w tym roku: 94737
Wszystkie wizyty: 867312
Odsłony dziś: 785
Wszystkie odsłony: 4930847
Użytkownicy on-line: 2

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl