Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

XIII Rajd Pamięci – Wdzięczni Bohaterom

13 listopada 2022

Mamy Niepodległą Polskę! Pamiętamy o tych, którzy ją nam wywalczyli!

 W przeddzień Święta Niepodległości, w dniu 10 listopada, Szkolne Koło Turystyczne zorganizowało rajd, by podziękować Bohaterom poległym w obronie naszej wolności. 34 uczniów pod opieką p. W. Ziemnickiej i p. A. Malczewskiej odwiedziło zbiorowe mogiły 44 żołnierzy poległych we wrześniu 1939r. Na cmentarzu parafialnym pochowano również Bronka Mroczkowskiego walczącego w Bitwie Warszawskiej w 1920r., który zmarł z odniesionych ran. Żył tylko 18 lat. Zapaliliśmy znicze również na mogile bezimiennych powstańców styczniowych poległych w bitwie radzanowskiej w 1863r.

Dziękujemy Wam, Bohaterowie – znani z nazwiska i ci bezimienni, na wieści o których czekają nadal rodziny. To my jesteśmy teraz Waszą rodziną i PAMIĘTAMY!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1025176
Wizyty dziś: 496
Wizyty wczoraj: 539
Wizyty w tym miesiącu: 8684
Wizyty w tym roku: 56384
Wszystkie wizyty: 1025176
Odsłony dziś: 1602
Wszystkie odsłony: 7733632
Użytkownicy on-line: 12

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl