ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Praktyka zawodowa Akredytacji Erasmusa: weekend wycieczek kulturowych na wyspie Fuerteventura

15 listopada 2022

Hola!! 🇮🇨Drugi i niestety ostatni weekend naszego pobytu na słonecznej wyspie 🏖️🌞 rozpoczęłyśmy wyprawą na wygasły wulkan Calderon Hondo🌋🔥Mimo ciężkiej trasy na górę nikt nie tracił zapału do dalszej drogi. Jednak nie ukrywamy, że wszystkie odetchnęłyśmy z ulgą, gdy postawiłyśmy krok na szczycie wulkanu 🌋 gdzie mogłyśmy usiąść i zrelaksować się podziwiając piękne widoki. Na południu zobaczyłyśmy miasteczko Lajares, w kierunku północnym odległy ocean oraz południowe wybrzeże Lanzarote, na zachodzie El Corolli, a na wschodzie wzniesienia oraz wydmy Corralejo 🧘💪 Gdy odpoczywałyśmy podeszły do nas małe stworzenia – wiewiórki🐿️ które zamieszkują wnętrze góry. Mimo, że są to dzikie zwierzęta, wcale nie są one takie nieśmiałe i groźne jak mogłoby się wydawać, ponieważ z chęcią zaczepiają turystów prosząc o pożywienie i wodę🥜🍶 (niestety są one postrzegane tu za szkodniki 😔 dlatego nie wolno ich dokarmiać). Po zejściu ze szczytu 🌄🌫️ zajrzałyśmy do opuszczonej chatki, która została zbudowana z pozostałości po lawie.

Cała trasa w obie strony zajęła nam około 2 godziny. Z racji, że jest to teren piaszczysty i suchy 🏜️ wróciłyśmy do hotelu całe w pomarańczowym kurzu, ale ogromnie zadowolone z wyprawy i wszystkiego co mogłyśmy zobaczyć na własne oczy 👀🧐 ☀️ Po pysznym obiedzie, który już na nas czekał w hotelu 🍲 miałyśmy czas dla siebie i większość z nas wybrała się na basen, bo było bardzo gorąco 🌅 🏊 Pełne energii 'rozkręciłyśmy’ mecz piłki ręcznej w wodzie 🏐 z gośćmi hotelowymi z innych krajów – głównie Brytyjczykami i Hiszpanami 🤽 🌍

W niedzielę rano wskoczyłyśmy do autobusu 🚌 który zabrał nas na wydmy – Dunas de Corralejo 🏖️ na których odbywał się festiwal kolorowych latawców z dużymi postaciami tańczącymi z wiatrem (smoki, ośmiornice, kałamarnice, olbrzymie, romantyczne serca … ❤️ 💨 🪁), dzięki czemu park przyrody Corralejo był jeszcze bardziej imponujący. Była to dobra okazja, aby cieszyć nasze oczy ogromnymi, piaszczystymi łachami, wydmami, promieniującym słońcem i widokiem na park przyrody Islote de Lobos. Zakosztowałyśmy też kąpieli w ciepłym, turkusowym oceanie 🌊 🏄

Popołudnie spędziłyśmy relaksując się w basenie, a później spacerując po centrum Corralejo 🤍💙💛 Możemy stwierdzić, że były to jedne z najlepszych wycieczek, które odbyłyśmy na słonecznej wyspie Fuerteventura.

Tak właśnie minął nasz weekend wycieczek kulturowych, a teraz pora zacząć kolejny tydzień pracy!!🤌

Te veo pronto!

Technik Hotelarstwa i Technik Żywienia
Akredytacja ERASMUSA 🇪🇺

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
867252
Wizyty dziś: 172
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 5175
Wizyty w tym roku: 94677
Wszystkie wizyty: 867252
Odsłony dziś: 542
Wszystkie odsłony: 4930604
Użytkownicy on-line: 6

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl