ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Współpraca z UTH im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu

24 listopada 2022

Miło nam poinformować, że w dniu 22 listopada br. została zawarta umowa o współpracy w ramach projektu „Klasa pod patronatem Wydziału Prawa i Administracji” między naszą szkołą a Uniwersytetem Humanistyczno-Technologicznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele klas mundurowych wraz Panią Dyrektor Jolantą Babik.

Celem projektu jest edukacja uczniów w zakresie nauk prawnych oraz nauk o polityce  i administracji, szerzenie wiedzy prawniczej, a także kształtowanie właściwych postaw obywatelskich wśród uczniów. Uczniowie klas objętych patronatem: będą mogli uczestniczyć w zajęciach dydaktycznych prowadzonych na Wydziale Prawa i Administracji, będą mogli brać udział w wydarzeniach i imprezach naukowych oraz popularno-naukowych organizowanych przez Wydział Prawa i Administracji, będą otrzymywać informacje na temat oferty edukacyjnej, a także warunków rekrutacji Wydziału Prawa i Administracji, będą mogli włączać się w działalność funkcjonujących przy Wydziale Prawa i Administracji organizacji studenckich i kół naukowych.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
867273
Wizyty dziś: 193
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 5196
Wizyty w tym roku: 94698
Wszystkie wizyty: 867273
Odsłony dziś: 629
Wszystkie odsłony: 4930691
Użytkownicy on-line: 7

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl