ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Dom Powstańców Warszawy – prawdziwa lekcja historii

30 listopada 2022

Uczniowie klas mundurowych w dniu 23 listopada, odwiedzili Dom Powstańców Warszawy. Jest to miejsce o niesamowitej atmosferze. Zapewnia ono wsparcie Powstańcom Warszawskim w postaci opieki, ciepłego posiłku, rehabilitacji, terapii psychologicznej ale także usług fryzjerskich, kosmetycznych i innych. Placówka zapewnia udział w imprezach kulturalnych, wycieczkach, warsztatach oraz umożliwia spotkania weteranów z młodzieżą. Otrzymując zaproszenie od Pani Moniki Białkowskiej, kierownika Domu Powstańców, bardzo chętnie skorzystaliśmy z możliwości przyjazdu. Wrażenie ogromne. Przebywający tam Powstańcy to osoby fantastyczne, otwarte, życzliwe, bardzo chętne do rozmów z młodzieżą. Mieliśmy przyjemność spotkać się z mjr. Leszkiem Żukowskim ps. „Antek” oraz ppor. Zbigniewem Daabem ps. „Kapiszon”. Wysłuchaliśmy pasjonujących opowieści ich losów, co robili i o czym marzyli przed i w trakcie walk powstańczych. To była prawdziwa patriotyczna lekcja historii. Niech zostanie w naszej pamięci już na zawsze.
W drodze powrotnej, oczywiście był czas na przerwę i posiłek, co zostało udokumentowane przez Amelię Rzepecką z klasy 1 TLp.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
954274
Wizyty dziś: 335
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 14818
Wizyty w tym roku: 181699
Wszystkie wizyty: 954274
Odsłony dziś: 775
Wszystkie odsłony: 5378217
Użytkownicy on-line: 6
Plan szkoły

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl