ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Szkolny Konkurs Wyciskania Sztangi Leżąc

2 grudnia 2022

30 listopada w naszej szkole odbył się szkolny konkurs wyciskania sztangi leżąc. Udział wzięło jedenastu uczniów: Jakub Śliż I TI, Jakub Dawidowski III TI, Dawid Urbański IV TIg, Piotr Wiewiór IV TIg, Jakub Skowroński IV TIg, Sebastian Jagodziński IV TELg, Hubert Makowski IV TLHp, Bartosz Traczyk IV TEL, Mateusz Gostkowski IV TIp, Kamil Duch IV TIp, Jakub Nowak IV TŻEp. Zawodnicy rywalizowali bez podziału na kategorie wiekowe. O klasyfikacji końcowej decydowała siła względna (osiągnięty wynik podzielony przez wagę zawodnika).

Po blisko trzech godzinach zmagań zwyciężył Piotr Wiewiór z klasy IV TIg, na drugiej pozycji uplasował się Kamil Duch z klasy IV TIp, a trzeci był Dawid Urbański z klasy IV TIg.

Gratulujemy!!!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
789193
Wizyty dziś: 35
Wizyty wczoraj: 647
Wizyty w tym miesiącu: 16618
Wizyty w tym roku: 16618
Wszystkie wizyty: 789193
Odsłony dziś: 73
Wszystkie odsłony: 4519524
Użytkownicy on-line: 5

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content