ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Nasi Uczniowie Stypendystami Prezesa Rady Ministrów

9 grudnia 2022

W dniu 5 grudnia 2022 roku w Zespole Szkół Muzycznych  im. Oskara Kolberga w Radomiu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasi uczniowie Kacper Biniszewski (uczeń kl. IV TIg) oraz Bartłomiej Furmaniak (uczeń klasy IV TIp) znaleźli się w gronie 94 wybitnych uczniów i otrzymali stypendia stanowiące dowód uznania za ciężką pracę  – najwyższą średnią ocen w szkole w roku szkolnym 2021/2022.
Ich trud i zaangażowanie zostały docenione i znaleźli się w zacnym gronie najlepszych uczniów szkół podległych Delegaturze Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Radomiu.

Wyróżnienia wręczyła Pani Aurelia Michałowska – Mazowiecki Kurator Oświaty oraz poseł na Sejm RP Pan Marek Suski.  Słowa uznania i gratulacje wszystkim stypendystom przekazali obecni również na tej uroczystości Wojewoda Mazowiecki Pan Artur Standowicz oraz kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu Pan Krzysztof Murawski.

Serdecznie gratulujemy Kacprowi i Bartkowi oraz Ich Rodzicom!

Życzymy dalszych sukcesów! Panowie brawo,  jesteśmy z Was dumni!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
789152
Wizyty dziś: 641
Wizyty wczoraj: 947
Wizyty w tym miesiącu: 16577
Wizyty w tym roku: 16577
Wszystkie wizyty: 789152
Odsłony dziś: 2030
Wszystkie odsłony: 4519410
Użytkownicy on-line: 2

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content