Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Kawiarenka Mikołajkowa

9 grudnia 2022

Wyjątkowy dzień, cudowny klimat i dużo uśmiechu podczas Mikołajek w naszej szkole. Odbyła się Kawiarenka Mikołajowa, gdzie na uczniów czekały pyszne słodkości, które przygotowali nauczyciele naszej szkoły. Wszystkie wypieki znikały w mgnieniu oka. Cała społeczność uczniowska spędziła dzień w miłej świątecznej atmosferze pełnej radości i smakowitości. W szkole pachniało choinką, świąteczna muzyka cieszyła ucho, a pyszne ciasta podniebienia. Na szkolnych korytarzach dominował kolor czerwony i uśmiechy na twarzach ☺️

Samorząd Uczniowski

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
996493
Wizyty dziś: 259
Wizyty wczoraj: 541
Wizyty w tym miesiącu: 13728
Wizyty w tym roku: 27701
Wszystkie wizyty: 996493
Odsłony dziś: 3635
Wszystkie odsłony: 7505633
Użytkownicy on-line: 4

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl