ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Porozumienie o współpracy z Aresztem Śledczym w Grójcu

11 grudnia 2022

W dniu 6 grudnia 2022 r. zostało zawarte porozumienie o współpracy pomiędzy naszą szkołą a Aresztem Śledczym w Grójcu.

Celem współpracy jest działalność edukacyjno-profilaktyczna skierowana do uczniów, polegająca na kształtowaniu postaw społecznie pożądanych, zapobieganiu przestępczości, zapoznanie z podstawami funkcjonowania systemu penitencjarnego w Polsce oraz pobudzanie świadomości społecznej w przedmiocie konsekwencji zagrożeń wynikających z nieprzestrzegania przepisów prawa. Uczniowie będą mieli możliwość uczestnictwa w cyklu wykładów na terenie Aresztu prowadzonych przez przedstawicieli kadry penitencjarnej w zakresie pracy w Służbie Więziennej, poznania struktury aresztu oraz codziennej służby funkcjonariuszy. Młodzież będzie również zapoznawana z bieżącą ofertą szkolnictwa więziennego i służby w więziennictwie. Wszystkie działania mają na celu kształtowanie świadomości historycznej i patriotycznej młodzieży szkolnej, wspieranie i promowanie inicjatyw zmierzających do upowszechniania tradycji i ceremoniału służbowego SW oraz krzewieniu właściwych postaw obywatelskich i społecznych.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
927038
Wizyty dziś: 418
Wizyty wczoraj: 606
Wizyty w tym miesiącu: 1745
Wizyty w tym roku: 154463
Wszystkie wizyty: 927038
Odsłony dziś: 1209
Wszystkie odsłony: 5249299
Użytkownicy on-line: 1
Plan szkoły

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl