ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

EuroWeek 2022

14 grudnia 2022

W dniach od 8 do 12 grudnia liczna grupa uczniów wraz z opiekunami: p. Joanną Kacprzak, p. Agnieszką Podsiadłą i p. Katarzyną Gołębiowską wzięła udział w programie edukacyjnym „EuroWeek – Szkoła Liderów”. Zajęcia odbywały się w pięknie położonej, górskiej miejscowości – Międzygórzu. Miały formę interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i ćwiczeń. Prowadzone były przez wykwalifikowanych szkoleniowców z różnych stron świata m.in. USA, Gruzji, Włoch, Albanii i Portugalii.

Program EuroWeek ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego oraz kształtowanie zdolności organizacyjnych. Pozwala on młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa Europy. Warsztaty dotyczyły m.in. budowania relacji międzyludzkich, problemów społecznych i pomysłów na ich rozwiązanie w przyszłości. Pobudzały one kreatywność uczestników i wzmacniały ich poczucie własnej wartości. Podczas warsztatów okazało się, że nie ma rzeczy niemożliwych, a nieśmiałość i niepewność szybko zastąpiła odwaga i otwartość. 

Oprócz zajęć stacjonarnych odbyły się też wyjścia w „teren”. Z Kevinem odwiedziliśmy Kłodzk, a z Sofią wybraliśmy się na spacer po okolicy i nad wodospad Wilczki. Kolejny dzień, dzięki intensywnym opadom śniegu dał okazję do bitwy na śnieżki. Był też czas na spotkania i rozmowy oraz sportowe emocje.

W ostatnim dniu nastąpiło podsumowanie i uroczyste rozdanie certyfikatów. Wróciliśmy bogatsi o nowe doświadczenia, pełni wrażeń i naładowani pozytywną energią.  Zawarliśmy nowe znajomości  i nie możemy się doczekać kolejnej edycji EuroWeek.

Big bravo to everyone!

 

 

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
867258
Wizyty dziś: 178
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 5181
Wizyty w tym roku: 94683
Wszystkie wizyty: 867258
Odsłony dziś: 575
Wszystkie odsłony: 4930637
Użytkownicy on-line: 4

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl