ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Egzamin kadetów klasy IV TEL – grupa wojskowa

15 grudnia 2022

W dniu 07.12.2022r. w Jednostce Wojskowej w Grójcu odbył się egzamin końcowy kadetów z przedmiotu Edukacja Wojskowa. Po prawie dwóch latach szkolenia , kadeci musieli na zakończenie zmierzyć się z teorią i praktyką  zagadnień wojskowych. Egzamin składał się z dwóch części, w których kadeci musieli  po pierwsze, odpowiedzieć na 30 pytań testu teoretycznego, a następnie przez kilka godzin zmierzyć się z zagadnieniami praktycznymi przygotowanymi przez komisję. Pomimo niezbyt sprzyjającej chłodnej pogody wszyscy sprawili się bardzo sprawnie osiągając wyniki dobre i bardzo dobre.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
867289
Wizyty dziś: 209
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 5212
Wizyty w tym roku: 94714
Wszystkie wizyty: 867289
Odsłony dziś: 692
Wszystkie odsłony: 4930754
Użytkownicy on-line: 4

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl