Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Konkurs języka angielskiego „Christmas Escape Room”

17 grudnia 2022

W dniu 16.12.2022r. odbył się w naszej szkole świąteczny konkurs języka angielskiego Christmas Escape Room. Uczniowie biorący w nim udział musieli wykorzystać swoją znajomość języka angielskiego do rozwiązywania zagadek. Ważna była nie tylko znajomość gramatyki i słownictwa, lecz także wiedza na temat zwyczajów bożonarodzeniowych w krajach anglojęzycznych. Najszybciej z zadaniami poradził sobie Krzysztof Kozdra z 3TŻ, drugie miejsce przypadło Bartoszowi Hyzowi i Bartłomiejowi Ciałkowskiemu z 2TI, a trzecie zajęły uczennice klasy 3THR – Gabriela Federowicz i Tereza Krochak.

Gratulujemy i zapraszamy do zabawy w przyszłym roku!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
996507
Wizyty dziś: 273
Wizyty wczoraj: 541
Wizyty w tym miesiącu: 13742
Wizyty w tym roku: 27715
Wszystkie wizyty: 996507
Odsłony dziś: 3755
Wszystkie odsłony: 7505753
Użytkownicy on-line: 8

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl