Popularni czytelnicy Biblioteki szkolnej

21 grudnia 2022

Popularni czytelnicy Biblioteki szkolnej

w I semestrze roku szkolnego 2022/2023:

Bartłomiej Laskowski z klasy 3 THR

Paulina Głuchowska z klasy 4 TLHp

Katarzyna Burska z klasy 4 TŻHg

Wiktoria Traczyk z klasy 3 TŻ

Karolina Pełka z klasy 2 THR

Krzysztof Wójtowicz z klasy 1 TL

Zuzanna Trześniewska z klasy 2 THR

Karolina Pankowska z klasy 4 TIg

Weronika Czapla z klasy 1 TLw

Martyna Szymańska z klasy 1 TLw

Diana Zakrzewska z klasy 1 TŻ

Malwina Sułek z klasy 1 TŻ

Helena Sobień z klasy 1 B BS

Długie zimowe wieczory to czas, który kojarzy nam się z dobrą lekturą. Kiedy za oknem temperatura spada i szybko zapada zmrok, warto wykorzystać ten wieczór na pożyteczne przyjemności i dobry relaks, jakim niewątpliwie jest czytanie książek. Wystarczy tylko wybrać interesującą nas publikację i dać się porwać ich bohaterom w wir przygód.

Jaka powinna być dobra książka na zimowe wieczory? Z pewnością wciągająca i poruszać tematy bliskie sercu czytelnika.

Każdy z nas ma różne zainteresowania czytelnicze i poszukuje w lekturze zupełnie innych wrażeń. Jedni marzą o miłości, pełnej niespodzianek  i namiętności, uczuciu, jakie przeżywają bohaterowie romansów. Drudzy wolą szukać wrażeń i mrożących krew w żyłach opowieści, jak z horrorów. Jednak to, co łączy wszystkich sięgających po jakąkolwiek publikację, to chęć odpoczynku, i codzienna odskocznia od szarej czasem monotonnej rzeczywistości.

Jedno jest pewne: z dobrą książką każdy zimowy wieczór może być podróżą w zupełnie nowe miejsce…

Nasi uczniowie to Najlepsi Czytelnicy, którzy służą pomocą i polecają książki, obok których nie można przejść obojętnie. Spośród wybranych bestsellerów, każdy znajdzie coś dla siebie, by miło spędzić ten zimowy, świąteczny czas.

Zaprezentowane pozycje znajdują się w bibliotece szkolnej.

Zapraszamy serdecznie wszystkich czytelników do świata literatury i poezji. Cieszymy się, że jesteście razem z nami! 🙂

Aneta Berlińska