Okręgowy etap Olimpiady Umiejętności Hotelarskich

22 grudnia 2022

We wtorek 13 grudnia 2022 r. w Warszawie odbył się okręgowy etap Olimpiady Umiejętności Hotelarskich organizowany przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Naszą szkołę reprezentowały Karolina Błaszczyk i Martyna Grela z klasy 4 TŻH. Zgodnie z hasłem edycji: ,,Kompetencje społeczne kluczem do profesjonalnej obsługi gościa” uczestnicy przystąpili do testu z zakresu wiedzy  z hotelarstwa oraz do zadań praktycznych ze znajomości języka angielskiego zawodowego i zdolności do obsługi gościa w recepcji hotelowej.

Motto Olimpiady Umiejętności Hotelarskich:

HOTELE SĄ TAK DOBRE JAK LUDZIE, KTÓRZY W NICH PRACUJĄ

towarzyszyło wszystkim uczestnikom pierwszej edycji olimpiady pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki i Polskiej Organizacji Turystycznej a rywalizacja z najlepszymi uczniami z innych szkół hotelarskich pozwoliła na zweryfikowanie zdobytej wiedzy z przedmiotów zawodowych. Udział w okręgowym etapie Olimpiady był bardzo cennym doświadczeniem.