Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Okręgowy etap Olimpiady Umiejętności Hotelarskich

22 grudnia 2022

We wtorek 13 grudnia 2022 r. w Warszawie odbył się okręgowy etap Olimpiady Umiejętności Hotelarskich organizowany przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Naszą szkołę reprezentowały Karolina Błaszczyk i Martyna Grela z klasy 4 TŻH. Zgodnie z hasłem edycji: ,,Kompetencje społeczne kluczem do profesjonalnej obsługi gościa” uczestnicy przystąpili do testu z zakresu wiedzy  z hotelarstwa oraz do zadań praktycznych ze znajomości języka angielskiego zawodowego i zdolności do obsługi gościa w recepcji hotelowej.

Motto Olimpiady Umiejętności Hotelarskich: 

HOTELE SĄ TAK DOBRE JAK LUDZIE, KTÓRZY W NICH PRACUJĄ

towarzyszyło wszystkim uczestnikom pierwszej edycji olimpiady pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki i Polskiej Organizacji Turystycznej a rywalizacja z najlepszymi uczniami z innych szkół hotelarskich pozwoliła na zweryfikowanie zdobytej wiedzy z przedmiotów zawodowych. Udział w okręgowym etapie Olimpiady był bardzo cennym doświadczeniem.

 

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1062738
Wizyty dziś: 112
Wizyty wczoraj: 614
Wizyty w tym miesiącu: 7311
Wizyty w tym roku: 93946
Wszystkie wizyty: 1062738
Odsłony dziś: 1460
Wszystkie odsłony: 8098427
Użytkownicy on-line: 8

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl