Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Nowi funkcjonariusze w mazowieckim garnizonie Policji

8 stycznia 2023

Zgodnie z art. 27 pkt. 1 Ustawy o Policji, przed podjęciem służby, każdy nowoprzyjęty funkcjonariusz składa ślubowanie według roty:
„Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej,
świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję:
służyć wiernie Narodowi,
chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny,
strzec bezpieczeństwa Państwa,
nawet z narażeniem życia
Takie słowa wypowiedziało 180 nowych policjantów garnizonu mazowieckiego podczas uroczystości w Hali Widowiskowo-Sportowej w Radomiu. Uczniowie klas policyjnych z naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w powyższym wydarzeniu. Miłą niespodzianką był fakt, iż jedną ze ślubujących policjantek, była absolwentka klasy policyjnej, Natalia Pogorzała. Kolejnym miłym akcentem była rozmowa i wspólne zdjęcie z mazowieckim Komendantem Wojewódzkim Policji, nadinspektorem Waldemarem Wołowcem. Po zakończeniu uroczystości, obejrzeliśmy wystawę sprzętu policyjnego i uzyskaliśmy wiele ciekawych informacji w rozmowach z doświadczonymi policjantami. Nie obeszło się też bez licznych zdjęć w towarzystwie „zebry”, maskotki mazowieckiej Policji. Nasza obecność na uroczystości ślubowania, mam nadzieję że zachęci uczniów, w przyszłości do wstąpienia w szeregi Policji.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1050338
Wizyty dziś: 543
Wizyty wczoraj: 526
Wizyty w tym miesiącu: 13477
Wizyty w tym roku: 81546
Wszystkie wizyty: 1050338
Odsłony dziś: 5990
Wszystkie odsłony: 7922393
Użytkownicy on-line: 5

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl