ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Akcja „Zbiórka dla Burka”

8 stycznia 2023

Po zakończeniu akcji „Zbiórka dla Burka” trwającej od początku września 2022 roku, przedstawiciele społeczności szkolnej wraz z opiekunką p. Elizą Puc w dniu 3 stycznia 2023r. odwiedzili Przytulisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrzosowie. Celem naszej wycieczki było przekazanie karmy, koców, ręczników, co na pewno poprawi podopiecznym schroniska warunki bytowe oraz zapewni przetrwanie okresu zimowego. Naszą grupę przywitała Pani Beata Pniewska – kierownik obiektu, która podzieliła się z nami ciekawymi historiami z życia nowoprzybyłych mieszkańców (sześć małych szczeniaczków porzuconych w pudle na polu) oraz psiaków weteranów. W trakcie wizyty mieliśmy również okazję przekonać się, jak wyglądają boksy, a przede wszystkim spojrzeć w oczy oczekujących na adopcję psów. Zachęcamy Was do odwiedzenia tego miejsca, by móc wyprowadzić psa na spacer. (Fundacja Straż Ochrony Zwierząt, ul. Wesoła 22, 26-630 Wrzosów).

Miłośnicy zwierząt przekonali się, że warto pomagać, dzielić się z innymi, a w tym przypadku z czworonogami oczekującymi na odpowiedzialnego właściciela.

Akcja „Zbiórka dla Burka” trwa przez cały rok. Przytulisko we Wrzosowie wspieramy już od pięciu lat.

 

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
789175
Wizyty dziś: 17
Wizyty wczoraj: 647
Wizyty w tym miesiącu: 16600
Wizyty w tym roku: 16600
Wszystkie wizyty: 789175
Odsłony dziś: 29
Wszystkie odsłony: 4519480
Użytkownicy on-line: 4

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content