ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE „Betonoza czy zieleń?

11 stycznia 2023

Zrównoważona urbanistyka z Polskimi Normami”. Tematyka konkursu nawiązuje do współczesnych trendów w architekturze miejskiej. Inspiruje do przemyśleń związanych z zagospodarowywaniem przestrzeni miast – nadużywaniem betonu (zjawisko tzw. betonozy) czy przeznaczaniem coraz większych powierzchni pod zieleń. Od pewnego czasu ścierają się dwa trendy w przestrzeni miejskiej – jedni zastępują trawniki i drzewa szarym betonem, inni wręcz przeciwnie – chcą coraz więcej zieleni wokół. Który kolor Ty najczęściej widzisz w otoczeniu wokół siebie? Uczniowie mogą zgłaszać prace wykonane w czterech kategoriach: praca pisemna, grafika komputerowa, grafika i film. Konkurs trwa do 10 marca. Koordynatorem konkursu w naszej szkole jest pani Marta Jaworska. Więcej informacji na stronie https://programy.edukacja.gov.pl/xi-ogolnopolski-konkurs…/.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
954271
Wizyty dziś: 332
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 14815
Wizyty w tym roku: 181696
Wszystkie wizyty: 954271
Odsłony dziś: 743
Wszystkie odsłony: 5378185
Użytkownicy on-line: 1
Plan szkoły

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl