ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Etap okręgowy Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

11 stycznia 2023

Dnia 13.12.2022r. w Zespole Szkół Transportowo-Mechatronicznych w Skarżysku-Kamiennej odbył się okręgowy etap XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu z Wrocławia we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. W olimpiadzie uczestniczyło 66 uczniów z 18 szkół z województwa mazowieckiego, łódzkiego  i świętokrzyskiego. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów z klasy 4 TELg: Magdalena Kilijańska, Bartłomiej Mazur, Jakub Bartnik i Michał Kocon. Zadaniem uczestników Olimpiady było rozwiązanie w ciągu 60 minut, testu złożonego z 25 pytań.

Nasi uczniowie wykazali duży poziom wiedzy na temat obsługi magazynów i transportu. Trójce z nich zabrakło naprawdę niewiele, aby przejść do III etapu. W przyszłym roku kolejna edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej i na pewno uczniowie naszej szkoły znów wezmą w niej udział. Jesteśmy przekonani, że następnym razem będzie lepiej i uczniowie spróbują swoich sił również w III etapie.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
954276
Wizyty dziś: 337
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 14820
Wizyty w tym roku: 181701
Wszystkie wizyty: 954276
Odsłony dziś: 782
Wszystkie odsłony: 5378224
Użytkownicy on-line: 8
Plan szkoły

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl