ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Olimpijki z ZSP

14 stycznia 2023

12 stycznia zwyciężczynie szkolnego etapu Olimpiady Teologii Katolickiej: Natalia Wrona i Patrycja Zawojska z 3TŻ, wzięły udział w finale diecezjalnym.

Do radomskiego Wyższego Seminarium Duchownego przyjechało prawie 50 młodych teologów. Hasło tegorocznej edycji brzmiało „Bóg jest miłością objawioną w Słowie”. Uczniowie rozwiązywali test składający się z ok. 50 pytań. Gdy oczekiwali na wyniki obejrzeli film dokumentalny pt.: „Wszystko o człowieku”. Nasze reprezentantki wśród doborowego grona zajęły dobre miejsca w środku stawki.

Dyplomy uczestnikom wręczył biskup radomski Marek Solarczyk, który powiedział: „To rzeczywiście wyjątkowe świadectwo tego, że nasi uczniowie mają ogromne zdolności oraz wiele determinacji i konsekwencji, żeby podjąć się tego”. W tym roku za przygotowanie testów i przeprowadzenie etapu ogólnopolskiego, odpowiada diecezja pelplińska. W następnym roku szkolnym 34 olimpiadę będzie organizowała diecezja radomska.

Już teraz katecheci zapraszają wszystkich chętnych do udziału w szkolnym etapie olimpiady.

 

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
789152
Wizyty dziś: 641
Wizyty wczoraj: 947
Wizyty w tym miesiącu: 16577
Wizyty w tym roku: 16577
Wszystkie wizyty: 789152
Odsłony dziś: 2031
Wszystkie odsłony: 4519411
Użytkownicy on-line: 2

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content