ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Obsługa gastronomiczno-kelnerska na spotkaniu noworocznym służb i organizacji powiatu białobrzeskiego

25 stycznia 2023

Nasza szkoła odpowiedziała pozytywnie na prośbę organu Prowadzącego i włączyła się czynnie w przygotowania do Powiatowego Spotkania Noworocznego. Klasy gastronomiczne przez kilka poprzedzających dni przygotowywały wykwintne przystawki, ciasta i ciasteczka a hotelarze zadbali o przygotowanie sprzętu i potrzebnych naczyń.
W piątek 20 stycznia w Hali widowiskowo-sportowej w Białobrzegach odbyło się Noworoczne Spotkanie służb i organizacji z terenu Powiatu Białobrzeskiego; a wśród zaproszonych gości byli m.in. senator Stanisław Karczewski, posłowie Anna Kwiecień i Dariusz Bąk, Marek Suski, europarlamentarzysta Zbigniew Kużmiuk.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych reprezentowała Pani dyrektor Jolanta Babik. Grupa uczniów : z kl. IV TZH – Natalia Federowicz, Bartosz Banachowicz , Sebastian Zgieb i Justynka Czapska z kl. IV Hp – obsługiwała pokój ViP; w sali głównej kelnerowali : Karolina Pełka, Zuzanna Trześniewska, Dominika Zaranek, Szymon Bartosiak z kl. II TH oraz Julia Sielska, Martyna Walasik, Weronika Ślusarczyk, Wiktor Kalwarczyk i Krzemiński Piotr z kl. I TH. Uczniowie wykazali się profesjonalizmem i klasą, zebrali wiele pochwał. Praktyczna nauka zawodu w naszej SZKOLE jest na bardzo wysokim poziomie ! 🙂

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
867281
Wizyty dziś: 201
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 5204
Wizyty w tym roku: 94706
Wszystkie wizyty: 867281
Odsłony dziś: 667
Wszystkie odsłony: 4930729
Użytkownicy on-line: 6

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl