ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

STUDNIÓWKA 2023

25 stycznia 2023

„Wyrażam wielką radość, że możemy spotkać się w tak miłym gronie na jedynym i niepowtarzalnym balu studniówkowym, który każdy człowiek, przystępujący do egzaminu maturalnego, zapamiętuje na całe życie (…). Ten bal wyznacza symboliczne 100 dni – do jednego z ważniejszych egzaminów’’ – tymi słowami dyrektor szkoły, Pani Jolanta Babik rozpoczęła bal studniówkowy, który odbył się 21 stycznia 2023 roku o godz. 19.00 w sali bankietowej Kasjopeja w Worowie.
   
   Część oficjalna balu była osadzona w scenerii podróży samolotem: z kapitanem – prowadzącym, kierownictwem podróży – dyrekcją szkoły, opiekunkami rejsu – wychowawcami klas maturalnych oraz pasażerami – zaproszonymi gośćmi, gronem pedagogicznym i pracownikami wraz z osobami towarzyszącymi oraz przede wszystkim maturzystami.
Kapitanowie lotu: Weronika, Kacper i Krzysztof serdecznie powitali zaproszonych gości: Starostę Powiatu Białobrzeskiego – Pana Sylwestra Korgula z żoną, pułkownika Andrzeja Kozerę z żoną, Przewodniczącą Rady Rodziców – Panią Agnieszkę Fołtyn, wychowawców klas maturalnych i towarzyszące im osoby oraz nauczycieli, a także  pracowników szkoły z osobami towarzyszącymi.
   
   Głos zabrali zaproszeni goście, którzy w serdecznych słowach kierowali do maturzystów życzenia sukcesów na egzaminie dojrzałości, pomyślnej przyszłości oraz znakomitej zabawy tego wieczoru. Przedstawiciele uczniów klas czwartych wyrazili wdzięczność za zaproszenie na bal oraz przekazali życzenia wszelkiej pomyślności w trakcie egzaminacyjnych zmagań. Przyszli maturzyści zaś skierowali podziękowania do Dyrekcji Szkoły, wychowawczyń, wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły za spędzone wspólnie cztery lata. Szczególne podziękowania adresowane były do rodziców, dzięki którym ten bal mógł się odbyć.

   Aby szkolnej tradycji stało się zadość doceniono wyjątkowe osobowości wśród maturzystów, którym zostały  wręczone  wyróżnienia – Odlotowe Staśki 2023:

– w kategorii „Kapitan lotu” otrzymał Krzysztof Cybulski
– w kategorii „ Menager kosmicznego rejsu” otrzymał Kacper Gajownik
– w kategorii „Artysta wysokich lotów” otrzymał Weronika Rzeszot
– w kategorii „Załogowi technicy” otrzymali Mateusz Gutkowski i Mikołaj Kornet
– w kategorii „Solidny dreamliner” otrzymała Olga Wojciechowska
– w kategorii „Dowódca odlotów” otrzymała Weronika Fołtyn
– w kategorii „ Kreator w przestworzach” otrzymała Kinga Zając
– w kategorii „ Pokładowy barista” otrzymał Sebastian Zgiep
– w kategorii „Boeing wiedzy” otrzymał Kacper Biniszewski

      Punktem szczególnym balu studniówkowego był polonez Ogińskiego – „Pożegnanie Ojczyzny” w wykonaniu maturzystów, którzy w tym roku zaprezentowali wszystkim gościom wspaniały układ taneczny przygotowany przez panią Małgorzatę Nowak, a następnie poprosili do wspólnego tańca gości, dyrekcję oraz wychowawców.
Studniówka Anno Domini 2023 o świcie zakończyła swój lot.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
927050
Wizyty dziś: 1
Wizyty wczoraj: 429
Wizyty w tym miesiącu: 1757
Wizyty w tym roku: 154475
Wszystkie wizyty: 927050
Odsłony dziś: 10
Wszystkie odsłony: 5249492
Użytkownicy on-line: 1
Plan szkoły

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl