Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Wojskowy Dzień Szkoleniowy

24 stycznia 2023

W dniu 18.01.23r. kadeci klasy IV po raz pierwszy w nowym roku kalendarzowym, odbyli szkolenie w ramach programu Edukacji Wojskowej w jednostce wojskowej w Grójcu. W ramach szkolenia strzeleckiego, kadeci ćwiczyli rozkładanie  i składanie broni, a także na symulatorze ,,CYKLOP” ćwiczyli przyjmowanie postawy strzeleckiej, oraz strzelanie na skupienie z karabinka Beryl. Następnym etapem była nauka poruszania się w terenie w składzie sekcji i drużyny. Wszystkim zostały przydzielone funkcje w zespole i według tych funkcji wykonywali zadane przez instruktora zadania, wczuwając się w rolę dowódcy, szperacza radiotelegrafisty czy w obsługę karabinu maszynowego.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1062731
Wizyty dziś: 105
Wizyty wczoraj: 614
Wizyty w tym miesiącu: 7304
Wizyty w tym roku: 93939
Wszystkie wizyty: 1062731
Odsłony dziś: 1402
Wszystkie odsłony: 8098369
Użytkownicy on-line: 6

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl