ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Śródroczne spotkanie z rodzicami

4 lutego 2023

1 lutego 2023 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie z rodzicami, którego celem było podsumowanie pracy uczniów i nauczycieli w I półroczu roku szkolnego 2022/20223. Podczas zebrania ogólnego, dyrektor szkoły – pani Jolanta Babik przekazała przybyłym rodzicom informacje dotyczące osiągnięć dydaktycznych i wychowawczych uczniów, po czym wręczyła listy gratulacyjne rodzicom tych uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, a także rodzicom uczniów ze stuprocentową frekwencją. Następnie przedstawiciele uczniów zaprezentowali rodzicom  relację z najważniejszych działań w szkole od początku roku szkolnego. Ważnym punktem spotkania była  bezpośrednia prezentacja uczniów, którzy brali udział  w zagranicznych praktykach zawodowych. Uczestniczy podzieli się wrażeniami  z wyjazdów oraz zdobytymi umiejętnościami. Po spotkaniu ogólnym rodzice udali się na zebrania z wychowawcami klas. Śródroczna „wywiadówka” przebiegła w  miłej atmosferze i zapewne była doskonałą okazją do rozmów rodziców z dyrekcją, wychowawcami i nauczycielami.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
867312
Wizyty dziś: 232
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 5235
Wizyty w tym roku: 94737
Wszystkie wizyty: 867312
Odsłony dziś: 788
Wszystkie odsłony: 4930850
Użytkownicy on-line: 2

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl