Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Hotelarstwie

7 lutego 2023

W  piątek 3 lutego 2023r. dwie uczennice z Technikum Hotelarstwa: Justyna Czapska oraz Weronika Manikowska z klasy 4 TLHp wraz z opiekunem Panią Kingą Telbuch, reprezentowały naszą szkołę podczas VI edycji Międzyszkolnego Konkursu  Wiedzy o  Hotelarstwie: ,,Zostań Mistrzem Hotelarstwa 2022/2023”, którego organizatorem  jest Zespół Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie.

Edycja tegorocznego konkursu odbyła się w hotelu Arche Geologiczna w Warszawie,  podczas którego uczestnicy musieli wykazać się ogromną wiedzą oraz kreatywnością. Zadanie konkursowe składało się z dwóch części : layout, który był prezentowany przed komisją konkursową oraz wszystkimi uczestnikami, oraz zadanie praktyczne: polegające na przygotowaniu jednostki mieszkalnej – w ramach sprzątania okolicznościowego (przyjazd Dyrektora). Dodatkowo w ramach sprzątania jednostki mieszkalnej należało przygotować elementy uzupełniające: (wstawkę, list powitalny) do Dyrektora Hotelu Arche Geologiczna, co okazało się dość stresującym zadaniem, ze względu na to, że w jury zasiadała sama Pani Dyrektor  Hotelu Arche – Pani Małgorzata Gipsiak.

Pomimo dużej konkurencji nasze uczennice zajęły III miejsce  otrzymując nagrody w postaci voucherów na pobyt w HOTELU GRANO**** oraz AIRPORT  HOTEL OKĘCIE ****.

Bardzo dziękujemy organizatorom za możliwość udziału w tym wydarzeniu, podczas którego mogłyśmy skonfrontować nasze umiejętności w wyjątkowym miejscu jakim jest Hotel Arche, oraz nawiązać wiele cennych kontaktów z koleżankami i kolegami i ich nauczycielami z innych szkół hotelarskich.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
996498
Wizyty dziś: 264
Wizyty wczoraj: 541
Wizyty w tym miesiącu: 13733
Wizyty w tym roku: 27706
Wszystkie wizyty: 996498
Odsłony dziś: 3687
Wszystkie odsłony: 7505685
Użytkownicy on-line: 4

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl