ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Sympozjum Towarzystwa Przyjaciół Szkół Staszicowskich

12 czerwca 2014

W dniach 5-6 czerwca 2014r. delegacja naszej szkoły w składzie: p. Joanna Piekarska oraz uczennica kl. II TŻI Karina Widera, wzięła udział w XXVII Sympozjum Towarzystwa Przyjaciół Szkół Staszicowskich z udziałem przedstawicieli Szkół Klubowych z całej Polski, które tym razem odbywało się w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie.

W pierwszej uroczystej części sympozjum Prezes Klubu Pan Bronisław Bury i zaproszeni goście wygłosili  przemówienia na temat wychowawczych aspektów działalności Ogólnopolskiego Klubu Szkół Staszicowskich. Uczniowie z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie przedstawili krótki program artystyczny a następnie rozpoczął się konkurs Wiedzy o Stanisławie Staszicu i Jego Epoce, w którym udział wzięła również Karina.

Po części oficjalnej gospodarze zaprosili nas na wycieczkę do Płocka, gdzie zwiedziliśmy między innymi Muzeum Mazowieckie oraz przepiękny płocki rynek. Po pełnym wrażeń dniu wyruszyliśmy do pensjonatu  ,,Zacisze bis” w pobliskiej Koszelówce. Tam odbył się grill z udziałem delegacji szkół z całej Polski oraz nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół w Gąbinie.

 Następnego dnia odbyło się ogłoszenie wyników konkursu. Karina Widera otrzymała nagrodę Starosty Płockiego za napisanie najlepszej pracy nt. „Współczesna wartość spuścizny naukowej Stanisława Staszica” .

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
684511
Wizyty dziś: 330
Wizyty wczoraj: 473
Wizyty w tym miesiącu: 1930
Wizyty w tym roku: 56474
Wszystkie wizyty: 684511
Odsłony dziś: 1586
Wszystkie odsłony: 3826913
Użytkownicy on-line: 7

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content