Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Konkurs Recytatorski

24 marca 2023

       W ramach wiosennych fascynacji literackich 21 marca 2023 r. w sali nr 27 odbył się Konkurs Recytatorski, który jest długoletnią tradycją w naszej szkole. W magicznej atmosferze, pełnej piękna ojczystego słowa, wysłuchano interpretacji wielu różnorodnych tekstów poezji i fragmentów prozy. Do konkursu przystąpiło 11 uczestników.

      Spotkanie rozpoczęła Pani Monika Śliwa, która na pianinie wykonała utwór: „Dla Elizy” Ludwiga Van Beethovena, wprowadzając zebranych w wyjątkową aurę. Optymizm i radość życia płynące z przesłania prezentowanych tekstów sprawił, że wszyscy zasłuchaliśmy się w pełne wrażliwości i mądrości słowa recytatorów. Niespodzianką dla obecnych było niezwykłe wykonanie utworów z kręgu poezji śpiewanej.

        Na wysokości zadania stanęły również niezawodne konferansjerki: Dominika Radecka i Zuzanna Kowalczyk z kl. 3TŻ, a także Gabriela Federowicz z kl. 3THR – w roli niezastąpionego operatora technicznego oraz Wiktoria Smagowska z klasy 3THR – profesjonalny fotograf szkolny.

       Oczarowane wystąpieniami jury w składzie: Pani Vicedyrektor Edyta Wojdyr, Monika Śliwa, Katarzyna Marchewka, Magdalena Wieczorek i Krzysztof Harwacki miało nie lada wyzwanie, ponieważ poziom tegorocznych występów okazał się wyjątkowo wyrównany. Ostatecznie po długich obradach wyłoniono zwycięskie grono.

Oto laureaci szkolnego Konkursu Recytatorskiego

w ramach wiosennych fascynacji literackich:

                                                                                                                         I miejsce : Julia Wójcik  kl. 4TLHp                                                                                          

II miejsce ex aequo:

Justyna Czapska kl. 4TLHp i Julia Sałata kl. 4TELg

III miejsce ex aequo:

Klaudia Pankowska kl. 2TŻ i Zuzanna Skomorowska kl. 2THR

Zwycięzcą poezji śpiewanej została:

Wiktoria Malczewska kl.3B

Wyróżnienie w tej kategorii otrzymał Jakub Rotuski kl. 3B

                          Serdecznie gratulujemy!!!

               Monika Śliwa i Katarzyna Marchewka

 

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1025166
Wizyty dziś: 486
Wizyty wczoraj: 539
Wizyty w tym miesiącu: 8674
Wizyty w tym roku: 56374
Wszystkie wizyty: 1025166
Odsłony dziś: 1551
Wszystkie odsłony: 7733581
Użytkownicy on-line: 9

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl