ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

28 marca 2023

W dniu 24 marca 2023r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Białobrzegi odbyły się eliminacje do 68 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, których organizatorem było Białobrzeskie Centrum Kultury BIAŁE BRZEGI oraz Urząd Gminy Białobrzegi.

Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Maria Błońska z kl. IV TŻEp, przygotowana przez panią Monikę Śliwę, Justyna Czapska z kl. IV TLHp, Patrycja Woźniak z kl. II THR oraz Julia Wójcik z kl. IV TLHp –przygotowane przez panią Katarzynę Kot.

O godz. 1215 rozpoczął się etap rywalizacji obejmujący najstarszą grupę wiekową. Występy naszych uczestniczek oceniało dwuosobowe jury doświadczonych w tej dziedzinie profesjonalistów. Występom towarzyszyła duża dawka emocji, a utwory swoim przekazem trafiały do zasłuchanej, licznie zgromadzonej publiczności.

Po części konkursowej nastąpiło długie oczekiwanie na werdykt jury. Ostatecznie wyłoniono zwycięzców. Wyróżnienie otrzymała Julia Wójcik z kl. IV TLHp, a do dalszego etapu Turnieju Recytatorskiego zakwalifikowano Marię Błońską z kl. IV TŻEp, która w maju br. będzie reprezentować powiat białobrzeski w Warszawie w ramach eliminacji wojewódzkich.

Serdecznie gratulujemy Marysi i wszystkim uczestnikom konkursu!

Podziękowania należą się zarówno nauczycielom języka polskiego, które przygotowały nasze uczennice, a także pani Krystynie Kozłowskiej czynnie opiekującej się naszymi zdolnymi recytatorkami.

Życzymy powodzenia!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
954283
Wizyty dziś: 344
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 14827
Wizyty w tym roku: 181708
Wszystkie wizyty: 954283
Odsłony dziś: 802
Wszystkie odsłony: 5378244
Użytkownicy on-line: 7
Plan szkoły

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl