Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Dzień otwarty 2023

4 kwietnia 2023

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tegorocznych ósmoklasistów, ich rodziców i nauczycieli, 30 marca br. zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień otwarty. Chcieliśmy, aby uczniowie klas ósmych zapoznali się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach i tym samym, z łatwością podjęli decyzję o dalszej drodze kształcenia.  W tym roku ósmoklasiści, wraz z opiekunami, mieli okazję odbyć fascynującą podróż po zakamarkach naszej szkoły, by przekonać się, że wybór ZSP w Białobrzegach to NAJLEPSZY WYBÓR!

Po przywitaniu gości przez Panią Dyrektor Jolantę Babik i przedstawieniu partnerów naszej szkoły:  żołnierzy z Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej w Ogrodzienicach, przedstawicieli Aresztu Śledczego w Grójcu oraz  przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, zaproszeni goście  mogli zapoznać się z ofertą poszczególnych kierunków kształcenia.

Nasi uczniowie, wraz z nauczycielami, przygotowali w sali gimnastycznej stoiska, przy których każdy zainteresowany mógł uzyskać szczegółowe informacje na temat konkretnego profilu kształcenia.

Natępnie poszczególne grupy udały się do zwiedzenia szkoły, gdzie w pracowniach czekały na gości ciekawe prezentacje i pokazy. Każdy chętny mógł też sprawdzić swoje umiejętności w kuchni, na strzelnicy czy też podczas wspinaczki na ściance wspinaczkowej.

Ciekawym punktem programu był pokaz marszu klas mundurowych na boisku szkolnym, któremu bacznie przyglądali się potencjalni kandydaci do klas technikum logistycznego.

Z pewnością duża dawka informacji wywołała wśród  zwiedzających wiele emocji, więc dla rozluźnienia, szkolny zespół taneczny zaprosił wszystkich do wspólnego tańca „belgijka”.  Chętnych do tańca było wielu, co dobrze rokuje dla rozwoju zespołu „Misz-Masz”.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy jeszcze niezdecydowanych, że warto podjąć naukę w naszej szkole. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili w tym dniu naszą szkołę i mamy nadzieję, że zobaczymy się już we wrześniu!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
996511
Wizyty dziś: 277
Wizyty wczoraj: 541
Wizyty w tym miesiącu: 13746
Wizyty w tym roku: 27719
Wszystkie wizyty: 996511
Odsłony dziś: 3796
Wszystkie odsłony: 7505794
Użytkownicy on-line: 8

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl