Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Nowa inscenizacja „Ślubów panieńskich”

6 kwietnia 2023

W bieżącym roku nasze Koło Teatralne obchodzi jubileusz 20-lecia działalności, co postanowiliśmy uczcić występem dla kolegów i pracowników szkoły. Wybraliśmy „Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca” Aleksandra Fredry. Dlaczego? Otóż jednym z Patronów 2023 roku jest właśnie autor komedii. Urodzony przed 230 laty twórca uchodzi za najwybitniejszego polskiego komediopisarza. Naszą inscenizację dzieła Fredry przedstawialiśmy w ciągu dwóch dni: 31 marca i 3 kwietnia, aby mogło ją zobaczyć jak najwięcej widzów.

Spostrzeżenia i wrażenia:

  • Pokazaliśmy nasze „Śluby panieńskie” aż 6 razy, bo zainteresowanie publiczności było duże.
  • Chociaż prawie wszyscy jesteśmy „tremiarzami”, udało nam się przełamać stres.
  • Najbardziej cieszyły nas spontaniczne gratulacje od kolegów tuż po prezentacji.
  • Dekoracja, którą przygotowaliśmy, była naprawdę stylowa.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji naszego projektu.
BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1050359
Wizyty dziś: 15
Wizyty wczoraj: 549
Wizyty w tym miesiącu: 13498
Wizyty w tym roku: 81567
Wszystkie wizyty: 1050359
Odsłony dziś: 88
Wszystkie odsłony: 7922747
Użytkownicy on-line: 6

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl