ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Uroczystość pożegnania tegorocznych maturzystów

5 maja 2023

W dniu 28 kwietnia 2023 roku uczniowie klas maturalnych  spełnili jedno ze swoich wielkich marzeń – otrzymali świadectwo ukończenia szkoły.

Na uroczystość przybyli dostojni goście:  ks. Artur Hejda – proboszcz parafii białobrzeskiej, Pan Sylwester Korgul – Starosta Powiatu białobrzeskiego, Pan Bartłomiej Kowalczyk – Wicestarosta Powiatu białobrzeskiego, Pan Stanisław Kośla– Prezes Zarządu Rejonowego PCK w Białobrzegach oraz Pani Agnieszka Fołtyn – Przewodnicząca Rady Rodziców.

Pani dyrektor Jolanta Babik w ciepłych słowach skierowanych do absolwentów podkreśliła, że szkoła jest przestrzenią dla marzeń – to tutaj kształtują się wartości życiowe, rodzą się najpiękniejsze i najbardziej nieprawdopodobne marzenia, ale aby się spełniły potrzeba odrobinę chęci i wysiłku.

Tegoroczni abiturienci są historycznym rocznikiem, bo ostatnim po gimnazjum i kończą szkołę po przebyciu wielu trudów związanych z wydarzeniami na świecie. Pani dyrektor wyraziła przekonanie, że te nietypowe sytuacje jedynie umocniły ich i uświadomiły, co tak naprawdę w życiu jest ważne. Życzyła wszystkim absolwentom, aby idąc przez życie z zapałem i entuzjazmem pamiętali o swoich marzeniach i planach, ale też nie zapominali o tych, którzy ich ukształtowali.

Bardzo ważnym elementem  uroczystości było wręczenie absolwentom świadectw ukończenia szkoły oraz nagród za bardzo dobre wyniki w nauce, a także aktywną działalność na rzecz szkoły i środowiska. Statuetkę najlepszego absolwenta szkoły otrzymał Kacper Biniszewski – uczeń klasy IV TIg, który również odebrał nagrodę Starosty białobrzeskiego dla najlepszego absolwenta rocznika 2023. Wśród tegorocznych maturzystów liczną grupę stanowili kadeci Kompanii Honorowej naszej szkoły, którzy otrzymali szczególne podziękowania za reprezentowanie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w szkolnych i pozaszkolnych uroczystościach patriotycznych.

W imieniu wszystkich absolwentów Krzysztof Cybulski podziękował dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom oraz pracownikom za cały trud i wsparcie podczas czterech lat nauki. Natomiast uczniowie klas młodszych pogratulowali koleżankom i kolegom ukończenia szkoły i życzyli powodzenia na egzaminie maturalnym.

 Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy, aby wszystkie marzenia się spełniły!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
867273
Wizyty dziś: 193
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 5196
Wizyty w tym roku: 94698
Wszystkie wizyty: 867273
Odsłony dziś: 628
Wszystkie odsłony: 4930690
Użytkownicy on-line: 7

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl