Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Egzamin kadetów klasy IV TLHp

21 maja 2023

W dniu 16.05.2023r. w Jednostce Wojskowej w Grójcu odbył się  pierwszy egzamin kadetów z przedmiotu Edukacja Wojskowa V edycji. Po roku szkolenia, kadeci musieli zmierzyć się z teorią i praktyką zagadnień wojskowych. Egzamin składał się z dwóch części, w których kadeci musieli  po pierwsze odpowiedzieć na 30 pytań testu teoretycznego, a następnie przez kilka godzin zmierzyć się z zagadnieniami praktycznymi  na torze szkoleniowym przygotowanymi przez komisję. Wszyscy sprawili się bardzo sprawnie osiągając  wyniki dobre i bardzo dobre.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1062730
Wizyty dziś: 104
Wizyty wczoraj: 614
Wizyty w tym miesiącu: 7303
Wizyty w tym roku: 93938
Wszystkie wizyty: 1062730
Odsłony dziś: 1397
Wszystkie odsłony: 8098364
Użytkownicy on-line: 4

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl