ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Egzamin kadetów klasy IV TLHp

21 maja 2023

W dniu 16.05.2023r. w Jednostce Wojskowej w Grójcu odbył się  pierwszy egzamin kadetów z przedmiotu Edukacja Wojskowa V edycji. Po roku szkolenia, kadeci musieli zmierzyć się z teorią i praktyką zagadnień wojskowych. Egzamin składał się z dwóch części, w których kadeci musieli  po pierwsze odpowiedzieć na 30 pytań testu teoretycznego, a następnie przez kilka godzin zmierzyć się z zagadnieniami praktycznymi  na torze szkoleniowym przygotowanymi przez komisję. Wszyscy sprawili się bardzo sprawnie osiągając  wyniki dobre i bardzo dobre.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
867255
Wizyty dziś: 175
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 5178
Wizyty w tym roku: 94680
Wszystkie wizyty: 867255
Odsłony dziś: 553
Wszystkie odsłony: 4930615
Użytkownicy on-line: 3

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl