Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Obóz kadetów klasy 4 TLH

22 maja 2023

W dniach 8-12.05.2023r kadeci klasy IVTLH przebywali na 5- dniowym obozie szkoleniowym w ramach programu Edukacji Wojskowej w Jednostce Wojskowej w Grójcu. Pogoda dopisała ,więc spanie pod namiotami wojskowymi nie nastręczało wielu wyzwań  (może oprócz pierwszej nocy).  Codziennie przez 10 godzin lekcyjnych , zgodnie z porządkiem wojskowego dnia (6.00-22.00), kadeci pod okiem instruktorów wojskowych poznawali tajniki życia żołnierzy w jednostce i na poligonach. Oprócz zajęć typowo wojskowych z taktyki działań pojedynczych żołnierzy czy drużyny,  zajęć z maskowania, wyznaczania stanowisk strzeleckich, łączności czy udzielania pierwszej pomocy na polu walki, wszyscy mieli możliwość w ramach zajęć strzeleckich, odbyć strzelane na strzelnicy bojowej z broni krótkiej i długiej. Pobyt na strzelnicy zakończył się zawodami na punkty.

Najlepsi z broni długiej:

  1. kadet Rzepecki Filip,
  2. kadet Karaluch Paulina
  3. kadet Wiatrak Michał.

Z broni krótkiej:

  1. kadet Piwarski Kacper
  2. kadet Kowalski Dominik
  3. kadet Miller Artur , Sęk Szymon ex aequo;

Mimo długich codziennych zajęć, był też czas na odpoczynek czy zajęcia sportowe, na boisku do nogi lub siatkówki. Kadeci mieli także możliwość spędzania czasu w klubie żołnierskim w czasie wolnym.

Na zakończenie obozu w piątek, wszyscy kadeci otrzymali z rąk zastępcy dowódcy Jednostki Pana płk. Piotra Janickiego certyfikaty ukończenia obozu.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1062747
Wizyty dziś: 121
Wizyty wczoraj: 614
Wizyty w tym miesiącu: 7320
Wizyty w tym roku: 93955
Wszystkie wizyty: 1062747
Odsłony dziś: 1571
Wszystkie odsłony: 8098538
Użytkownicy on-line: 4

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl