Głos Profilaktyki 2014

18 czerwca 2014

14 czerwca 2014r. w Hali Sportowej w Białobrzegach odbył się ogólnopolski Zryw Wolnych Serc (wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka) w ramach działań programu „Profilaktyka a Ty”.

Przedsięwzięcie dla naszej powiatowej społeczności  zorganizowane zostało w Białobrzegach po raz drugi przez Komendę Powiatową Policji w Białobrzegach, Starostwo Powiatowe w Białobrzegach, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Białobrzegach i Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach.

Impreza zaczęła się happeningiem „Przestańmy biec”, zebrani z transparentami propagującymi zdrowy styl życia maszerowali ulicami miasta. Następnie na hali można było obejrzeć występy artystyczne uczniów z gimnazjum w Rogolinie, młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz posłuchać rockowej kapeli Eyes of Sheep.

Głos Profilaktyki to działanie KU PRZESTRODZE, w trosce o zdrowie fizyczne i społeczne, by alkohol, narkotyki i przemoc nie odbierały wolności życia.

Dziękujemy za udział i  zapraszamy do galerii!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.