ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Głos Profilaktyki 2014

18 czerwca 2014

14 czerwca 2014r. w Hali Sportowej w Białobrzegach odbył się ogólnopolski Zryw Wolnych Serc (wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka) w ramach działań programu „Profilaktyka a Ty”.

Przedsięwzięcie dla naszej powiatowej społeczności  zorganizowane zostało w Białobrzegach po raz drugi przez Komendę Powiatową Policji w Białobrzegach, Starostwo Powiatowe w Białobrzegach, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Białobrzegach i Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach.

Impreza zaczęła się happeningiem „Przestańmy biec”, zebrani z transparentami propagującymi zdrowy styl życia maszerowali ulicami miasta. Następnie na hali można było obejrzeć występy artystyczne uczniów z gimnazjum w Rogolinie, młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz posłuchać rockowej kapeli Eyes of Sheep.

Głos Profilaktyki to działanie KU PRZESTRODZE, w trosce o zdrowie fizyczne i społeczne, by alkohol, narkotyki i przemoc nie odbierały wolności życia.

Dziękujemy za udział i  zapraszamy do galerii!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
684455
Wizyty dziś: 274
Wizyty wczoraj: 473
Wizyty w tym miesiącu: 1874
Wizyty w tym roku: 56418
Wszystkie wizyty: 684455
Odsłony dziś: 1091
Wszystkie odsłony: 3826418
Użytkownicy on-line: 9

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content