Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Wojskowy Dzień Szkoleniowy

17 października 2023

W dniu 27.09.2023r. kadeci klasy I, II, III i V naszej szkoły, mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach praktycznych z instruktorami z Jednostki wojskowej w Grójcu. Zajęcia odbyły się na terenie naszej szkoły, gdzie kadeci mieli możliwość przećwiczenia takich zagadnień jak, musztra, łączność, walka wręcz. Wszyscy też mieli możliwość zapoznania sę z indywidualnym wyposażeniem medycznym żołnierzy i udzielaniem pierwszej pomocy poszkodowanym na polu walki. Szczególnie intensywne były zajęcia z musztry dla klasy I, która uczestniczyła w Wojskowym Dniu Szkoleniowym po raz pierwszy.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
996446
Wizyty dziś: 212
Wizyty wczoraj: 541
Wizyty w tym miesiącu: 13681
Wizyty w tym roku: 27654
Wszystkie wizyty: 996446
Odsłony dziś: 3112
Wszystkie odsłony: 7505110
Użytkownicy on-line: 8

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl