Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Dzień szkoleniowy w Jednostce Wojskowej

30 października 2023

W dniu 18.10.2023r. kadeci z klasy V, II i I brali udział w zajęciach w Jednostce Wojskowej w Grójcu. Dla kadetów z klasy I był to pierwszy wyjazd do jednostki, gdzie pod okiem instruktorów z jednostki mieli możliwość ćwiczenia zagadnień z musztry, czy walki wręcz.

Pozostali kadeci mieli trochę więcej zajęć min. z taktyki, szkolenia strzeleckiego, terenoznawstwa czy musztry. Zajęcia z musztry były prowadzone także z wybraną grupą kadetów, którzy tworzą kompanię honorową. Pogoda dopisała, więc zajęcia były prowadzone bardzo sprawnie i z dużą fachowością.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
996498
Wizyty dziś: 264
Wizyty wczoraj: 541
Wizyty w tym miesiącu: 13733
Wizyty w tym roku: 27706
Wszystkie wizyty: 996498
Odsłony dziś: 3684
Wszystkie odsłony: 7505682
Użytkownicy on-line: 4

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl