ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Wizyta w Przytulisku dla Bezdomnych Zwierząt we Wrzosowie

16 listopada 2023

W dniu 13 listopada  2023r. sześcioosobowa grupa uczennic z  naszej szkoły odwiedziła przytulisko dla bezdomnych zwierząt we Wrzosowie. Wizyta była poprzedzona zbiórką żywności dla zwierząt. Szkolną społeczność powitała wolontariuszka schroniska pani Beata Pniewska, która opowiedziała o funkcjonowaniu instytucji, pokazała  pomieszczenia, w których zwierzęta śpią, są karmione i kąpane oraz przechodzą kwarantannę. Nasze wolontariuszki miały okazję pobawić się z pieskami, nakarmić je oraz pomóc przy pracach porządkowych.
Nasza szkoła od sześciu  lat wspiera przytulisko we Wrzosowie. Przypominamy, że karmę dla psiaków można przynosić przez cały rok szkolny do sali nr 4 do p. Elizy Puc oraz do sali nr 1 do p. Elwiry Wlazło.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
954295
Wizyty dziś: 356
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 14839
Wizyty w tym roku: 181720
Wszystkie wizyty: 954295
Odsłony dziś: 852
Wszystkie odsłony: 5378294
Użytkownicy on-line: 3
Plan szkoły

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl