Warsztaty językowe EuroWeek 2023

18 grudnia 2023

Ubiegłoroczny wyjazd na warsztaty językowe EuroWeek – szkoła liderów bardzo spodobał się naszym uczniom i również w tym roku młodzież klas I – V w dniach od 8 do 12 grudnia wzięła udział w takich zajęciach. Opiekę nad grupą sprawowały panie: Joanna Kacprzak,  Agnieszka Malczewska i  Katarzyna Gołębiowska. Tym razem zajęcia odbywały się w uzdrowiskowej górskiej miejscowości – Lądku Zdrój. Uczniowie pod czujnym okiem wykwalifikowanych liderów Fernando, Russo i Juliany brali udział w  interaktywnych warsztatach i ćwiczeniach w języku angielskim, które w kreatywny sposób pobudziły wyobraźnię i inwencję twórczą uczestników, czego owocem były fantastyczne prezentacje. Młodzież miała okazję do poznania się i stworzenia atmosfery wzajemnego zrozumienia i pracy zespołowej.

W przerwie pomiędzy zajęciami młodzież wraz z liderami poznawała  najbliższą okolicę, rynek miasta oraz park zdrojowy z pijalnią wód.

Ostatni dzień to podsumowanie warsztatów i uroczyste rozdanie certyfikatów. Uczestnicy pełni wrażeń i naładowani pozytywną energią już snują plany wyjazdu na kolejną edycję EuroWeek.