Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Studniówka 2024

8 lutego 2024

 ,,To wspaniały wieczór i wyjątkowa uroczystość, szczególnie dla Was drodzy maturzyści, na te symboliczne sto dni przed maturą. Od wielu lat pokolenia młodzieży świętowały i świętują nadal to wydarzenie (…)” – tymi słowami dyrektor szkoły, Pani Jolanta Babik, rozpoczęła studniówkę ZSP w dniu 2 lutego 2024 roku, w sali bankietowej hotelu Rubin w Starym Kiełbowie.

Niepowtarzalna sceneria sali stworzyła atmosferę balu, który w części oficjalnej rozpoczęli przedstawiciele klas piątych: Justyna Czapska, Jakub Nowak i Michał Piwarski. Powitali oni zaproszonych gości: Starostę Powiatu Białobrzeskiego – Pana Sylwestra Korgula z małżonką, Wicestarostę Pana Bartłomieja Kowalczyka z osobą towarzyszącą, Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Powiatu Białobrzeskiego – Panią Grażynę Wieteskę z mężem, komendanta Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej – płk Andrzeja Kozerę z żoną, przewodniczącą Rady Rodziców – Panią Agnieszkę Fołtyn, wychowawców klas maturalnych i towarzyszące im osoby oraz nauczycieli, a także pracowników szkoły z osobami towarzyszącymi.

Zaproszeni goście zabrali kolejno głos, dziękując maturzystom za zaproszenie i kierując do Nich serdeczne słowa, w których życzyli znakomitej zabawy studniówkowej oraz sukcesów na egzaminie dojrzałości.

Przyszli maturzyści skierowali podziękowania do dyrekcji szkoły, wychowawczyń, nauczycieli, pracowników szkoły, dziękując za pięć wspólnych lat. Młodzież podziękowała również pani Małgorzacie Nowak – za przygotowanie do poloneza oraz pani Katarzynie Kot za przygotowanie części oficjalnej balu i opiekę merytoryczną. Szczególne podziękowania skierowane zostały do rodziców – za opiekę i organizację balu studniówkowego.

Tradycją naszej szkoły jest wyróżnienie szczególnych osobowości wśród maturzystów, którzy otrzymali Staśki 2024 w różnych kategoriach:

– ,,Bratnia Dusza” – Maria Błońska,

– ,,Anioł w koszarach” – Zuzanna Pietrzak,

– ,,Mistrzyni montażu i kamuflażu” – Weronika Manikowska,

– ,,Atena ze Staszica” – Justyna Czapska,

– ,,Człowiek orkiestra” – Michał Piwarski,

– ,,Poszukiwacz naukowych prawd” – Bartłomiej Furmaniak,

– ,,Król nieodkrytych dróg” – Przemysław Bojanowicz,

– ,,Gwiazda wielkich scen” – Jakub Nowak,

– ,,Staszicowski Modest Amaro” – Konrad Batur,

– ,,Dżentelmen z ZSP” – Michał Wiatrak,

– ,,Mundurowy Dowódca” – Maciej Miszczak.

Wielką niespodzianką studniówki była piosenka w pięknym wykonaniu Michała Wiatraka – ,,Ostatni raz z moją klasą”, po której wielu maturzystom zakręciła się łza
w oku.  Punktem kulminacyjnym balu był polonez w wykonaniu maturzystów. 

”Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,

 którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli.”

J. Kochanowski

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
996504
Wizyty dziś: 270
Wizyty wczoraj: 541
Wizyty w tym miesiącu: 13739
Wizyty w tym roku: 27712
Wszystkie wizyty: 996504
Odsłony dziś: 3726
Wszystkie odsłony: 7505724
Użytkownicy on-line: 9

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl