Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Śródroczne zebranie z rodzicami

10 lutego 2024

8 lutego 2024 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie z rodzicami, którego celem było podsumowanie pracy uczniów i nauczycieli w I półroczu roku szkolnego 2023/20224. Podczas zebrania ogólnego Pani dyrektor Jolanta Babik przekazała przybyłym rodzicom informacje dotyczące osiągnięć dydaktycznych i wychowawczych uczniów, po czym wręczyła listy gratulacyjne rodzicom tych uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, a także rodzicom uczniów ze stuprocentową frekwencją. W dalszej części spotkania uczniowie: Paulina Majak i Karolina Pełka z klasy 3THR oraz Mateusz Siurnik z klasy  3TI przedstawili  rodzicom, w formie prezentacji multimedialnej, relację z najważniejszych działań w szkole od początku roku szkolnego. Ponadto klasy gastronomiczne i hotelarskie przygotowały słodką niespodziankę z okazji „Tłustego Czwartku” w postaci pączków, którymi poczęstowali wszystkich przybyłych na zebranie.  Po spotkaniu ogólnym rodzice udali się na zebrania z wychowawcami klas. Śródroczna „wywiadówka” przebiegła w  miłej atmosferze i zapewne była doskonałą okazją do rozmów rodziców z dyrekcją, wychowawcami i nauczycielami.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
996470
Wizyty dziś: 236
Wizyty wczoraj: 541
Wizyty w tym miesiącu: 13705
Wizyty w tym roku: 27678
Wszystkie wizyty: 996470
Odsłony dziś: 3562
Wszystkie odsłony: 7505560
Użytkownicy on-line: 5

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl