Nabór do projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szkół zawodowych -Region Mazowiecki Regionalny”

14 lutego 2024

Kwota przyznanego stypendium dla jednego stypendysty wynosi 7000 zł.  Nabór wniosków o udzielenie pomocy stypendialnej w roku szkolnym 2023/2024 rusza w dniu 14 lutego 2024 roku (godz. 13:00) i będzie trwał  do 22 lutego 2024 roku (godz. 23:59). Należy założyć konto Ucznia oraz zarejestrować Wniosek o udzielenie pomocy stypendialnej na stronie internetowej programu stypendialnego Samorząd Województwa Mazowieckiego (oeiizk.waw.pl).

Program stypendialny jest adresowany do uczniów z grup defaworyzowanych znajdujących się w niekorzystnej sytuacji społeczno-ekonomicznej, posiadających wysokie wyniki w zakresie przedmiotów i umiejętności zawodowych oraz przedmiotów ogólnych ze szkół prowadzących kształcenie zawodowe na terenie Regionu Mazowieckiego Regionalnego, bez względu na miejsce zamieszkania. O stypendium w ramach programu stypendialnego może ubiegać się uczeń, który spełnia łącznie warunki określone w Rozdziale 2 § 3 Regulaminu.

Treść pisma